Poznaj 89 Studio

Od ponad 5 lat tworzę, optymalizuję i pozycjonuję strony internetowe, dbam również o pozytywny wizerunek wielu firm w Internecie. To wszystko uzupełniam profesjonalną fotografią reklamową, dzięki której w niezwykły sposób mogę przedstawić praktycznie każdy pomysł. To wszystko już pewnie wiesz, jeśli udało Ci się dotrzeć do samego dołu strony głównej.

89 Studio stworzyłem bo lubię pomagać innym w odniesieniu sukcesu i dokładać do tego swoją cegiełkę. Przez wszystkie lata obecności w reklamie chciałem tworzyć projekty, które będą niezwykle skuteczne w swoim działaniu. Nie chciałem tworzyć stron internetowych czy innych projektów reklamowych, które nie trafiały do klienta. Dlatego postanowiłem stworzyć 89 Studio gdzie liczy się wysoka jakość i skuteczność.

Każdy projekt, który powstaje w 89 Studio jest czymś niezwykłym o czym możesz się przekonać sprawdzając zakładkę portfolio. Za każdym z nich kryje się historia i pewne oczekiwania czy to co powstanie sprosta oczekiwaniom klientów. Lubię opowiadać o tym co stworzyłem, dlatego moje portfolio to nie pojedynczy screen strony głównej czy logo, a niezwykła historia pokazująca wszystkie zmagania i pomysły jakie powstały w trakcie realizacji projektu.

Dzisiaj 89 Studio łączy w sobie niesamowite pomysły wszystkich firm i osób, z którymi mam lub miałem okazję współpracować.

Działanie 89 Studio nie było by możliwe gdyby nie współpraca z profesjonalistami w swojej branży. Przez ponad 5 lat działania na rynku jako Freelancer poznałem wielu ludzi, z którym obecnie współpracuję tworząc profesjonalny zespół tak by wszystko co wychodzi spod rąk 89 Studio było jeszcze lepsze.

ponad 5 lat doświadczenia

ponad 80 klientów

ponad 200 projektów

100% zaangażowania

Zobacz jak może wyglądać Twoja nowa strona internetowa