Drukowane materiały reklamowe

Dobrze zaprojektowana wizytówka czy folder potrafi na długo zapaść w pamięci klienta i stać się Twoją kartą przetargową.

Spersonalizowana reklama drukowana, wyróżniająca się na tle konkurencji pomaga w promowaniu Twojej oferty zarówno w otoczeniu lokalnym jak i na szerszym polu działania. Bez względu na to czy chcesz zaprezentować swoją ofertę na ulotce, folderze, rollupie czy szukasz nowej wizytówki firmowej, potrzebny jest Ci profesjonalny projekt graficzny, spełniający nie tylko Twoje wymagania, ale przede wszystkim trafiający z przekazem do klienta.

Dlaczego warto wybrać reklamę drukowaną?

Mimo że coraz większa część firm ma swoją ofertę dostępną w internecie , to reklama drukowana wciąż wykorzystuje jedną bardzo dużą przewagę - otóż reklama drukowana jest czymś fizycznym, czymś co możemy dać bezpośrednio, przy okazji zapraszając do skorzystania z oferty. Korzystając materiałów drukowanych nie ograniczasz się tylko do osób mających dostęp do internetu, które bezpośrednio szukają ofert zbliżonych do Twojej. Reklama drukowana przyciąga uwagę nie tylko osób zainteresowanych Twoją ofertą, ale również wpływa na decyzje osób, które nigdy wcześniej nie skorzystały by z Twoich usług.

Jakie projekty drukowane mogę dla Ciebie wykonać?

W reklamie drukowanej istnieje niezwykle szeroka oferta form do wyboru, począwszy od standardowych wizytówek biznesowych po ekskluzywne katalogi reklamowe. W ofercie materiałów drukowanych 89 Studio znajdziesz:

Profesjonalne szablony gotowe do druku

Jeśli szukasz profesjonalnego szablonu wizytówki, ulotki, plakatu reklamowego lub innego rodzaju reklamy drukowanej sprawdź koniecznie największą kolekcję spersonalizowanych projektów wysokiej jakości i dołącz do kilkuset zadowolonych firm.

Sprawdź koniecznie ponad 500 gotowych szablonów na stronie www.e-reklamowe.pl

Wizytówki firmowe

od 69 zł netto

Indywidualny projekt wizytówki
Format: 90x50 mm lub 85x55 mm
Projekt jedno lub dwustronny
Przygotowanie pliku do druku
Ulotki reklamowe

od 99 zł netto

Indywidualny projekt ulotki
Format ulotki A5, A6, DL, A4 do DL
Projekt jedno lub dwustronny
Przygotowanie pliku do druku
Rollup

od 89 zł netto

Indywidualny projekt rollup'a
Format 85x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm
Przygotowanie pliku do druku

Jak wygląda profesjonalna wizytówka?

Wizytówka jest najpopularniejszym drukowanym materiałem reklamowym. Wizytówki drukuje się najczęściej w formacie 90x50 mm i 85x55 mm. Mimo że wizytówka jest niewielkich rozmiarów to daje ona możliwość przedstawienia nas drugiej osobie, poinformowania czym się zajmujemy, kim jesteśmy czy jakie stanowisko obejmujemy. Profesjonalna wizytówka to przede wszystkim dobrej jakości wytrzymały materiał, odpowiednio dobrana kolorystyka i krój czcionek. Wizytówka to nie ulotka więc jeśli chcemy by prezentowała się profesjonalnie nie możemy przesadzać z ilością treści jaką na niej umieszczamy.

Ulotka reklamowa - jaki format wybrać

Ulotki reklamowe występują w wielu formatach. Najbardziej znanymi formatami ulotek reklamowych są dwustronne formaty takie jak DL, A6, A5 oraz ulotki składane 2xDL, 3xDL składane w "C" lub "Z". Format ulotki w znacznej mierze zależy od tego jakiego typu treści będą na niej zamieszczone, oraz od tego w jakim miejscu będzie ona dostępna dla osób zainteresowanych ofertą.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wystarczy że się ze mną skontaktujesz

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.