Fotografia reklamowa i produktowa

Nawet najlepszy opis nie odda tego co profesjonalne zdjęcie. Odkryj potencjał swojej oferty na nowo dzięki najwyższej jakości fotografii.

Wysokiej jakości, a przede wszystkim atrakcyjne zdjęcia oferty mają ogromne znaczenie dla skuteczności Twojej reklamy. Dbałość o każdy szczegół, odpowiednie oświetlenie i dobrze skomponowane tło sprawi że oferta będzie wyróżniała się spośród konkurencji. Tak dobrego efektu nie uzyskasz korzystając tylko z retuszu komputerowego, dlatego powierz to zadanie profesjonalistom w swojej branży.

Wysoka jakość zdjęć produktowych

W 89 Studio rodzaj wykonywanych zdjęć podczas sesji zależy wyłącznie od Ciebie. Wystarczy że przekażesz nam wszystkie informacje dotyczące wykorzystania zdjęć z Twoją ofertą, a doradzę i sfotografuję ją w najlepszy możliwy sposób. Dzięki współpracy ze mną zyskasz profesjonalnie wyglądającą ofertę nie tylko w sklepie czy na stronie internetowej, ale również w katalogach, ulotkach, plakatach czy banerach reklamowych.

Pakiet BASIC

29 zł netto za zdjęcie

od 1 do 10 zdjęć

24 zł netto za zdjęcie

od 11 do 30 zdjęć

19 zł netto za zdjęcie

od 31 do 60 zdjęć
Produkty proste na białym tle
Maksymalne rozmiary 50x50x100 cm
Zdjęcie o rozdzielczości do 18 megapikseli
Pakiet BUSINESS

49 zł netto za zdjęcie

od 1 do 10 zdjęć

44 zł netto za zdjęcie

od 11 do 30 zdjęć

39 zł netto za zdjęcie

od 31 do 60 zdjęć
Produkty proste bez tła
Maksymalne rozmiary 70x70x110 cm
Zdjęcie o rozdzielczości do 24 megapikseli
Możliwość wykonania sesji na miejscu u klienta
Pakiet PREMIUM

59 zł netto za zdjęcie

od 1 do 10 zdjęć

54 zł netto za zdjęcie

od 11 do 30 zdjęć

49 zł netto za zdjęcie

od 31 do 60 zdjęć
Produkty złożone bez tła
Zdjęcie o rozdzielczości do 36 megapikseli
Możliwość wykonania sesji na miejscu u klienta

Packshot

Zdjęcia typu packshot to idealna oferta dla sklepów internetowych gdzie znaczna część produktów jest przedstawiona na neutralnym białym tle. Zdjęcia tego typu mogą być również wyszparowane i pozbawione tła.

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa to niczym nieograniczona forma przekazu, gdzie nie trzeba trzymać się sztywnych zasad jak w przypadku fotografii produktowej. Tutaj moim zadaniem jest pokazanie charakteru i siły jaką nie sie ze sobą produkt. Dzięki odpowiednio zaplanowanej przestrzeni, rekwizytom i oświetleniu mogę stworzyć interesujący, a przed wszystkim trafiający do Twojego klienta przekaz.

Jak wygląda sesja produktowa

Sesja zdjęciowa odbywa się w 89 Studio lub w innym wskazanym przez Ciebie miejscu spełniającym podstawowe wymogi do wykonania sesji produktowej. Jest to duże ułatwienie gdyż praktycznie na bieżąco możesz kontrolować przebieg prac nad fotografowaniem produktów. Same zdjęcia są wykonywane na jednolitym tle fotograficznym, które ma najczęściej kolor biały lub czarny. Po sesji zdjęciowej produktów udostępniam miniaturki robocze do wyboru i akceptacji. Po tym zostaje już tylko retusz oraz usunięcie tła ze zdjęć, w zależności od wybranego pakietu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wystarczy że się ze mną skontaktujesz

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.