Nowoczesne strony internetowe

Projektowanie stron zgodnie z oczekiwaniami klientów. Indywidualne podejście i najnowsze trendy wyznaczają moje standardy.

Strona internetowa to dzisiaj podstawowe narzędzie w kreowaniu wizerunku firmy. Dzięki niej przekażesz informacje, zaprezentujesz ofertę i zaczniesz prowadzić skuteczną promocję własnej firmy na jeszcze szerszą skalę. To wszystko możesz mieć dzięki stronie internetowej idealnie dopasowanej do Ciebie i potrzeb Twoich klientów.

Wizytówka internetowa

Wizytówka internetowa to idealne rozwiązanie by profesjonalnie zaznaczyć swoją obecność dla klientów szukających Twoich usług w internecie. Wizytówka to nic innego jak prosta strona z krótko opisaną ofertą Twojej firmy i danymi kontaktowymi.

Strona internetowa

Strona internetowa to najlepszy sposób na zyskanie dodatkowych klientów przez Twoją firmę. Dzięki profesjonalnej stronie internetowej będziesz mógł przedstawić ofertę w najlepszy sposób tak by zachęcić do skorzystania z niej jak najwięcej osób. Oprócz oferty będziesz mógł pokazać również dotychczas zrealizowane projekty i w interesujący sposób pokazać czym jest Twoja praca.

Sklep internetowy

Dobrze zaprojektowany sklep internetowy pozwala nie tylko zaprezentować Twoją wyjątkową ofertę, ale również sprzedać ją bez bezpośredniego kontaktu klienta z Tobą. Dzięki posiadaniu własnego sklepu internetowego Twoje produkty będą dostępne dla klienta o każdej porze dnia i nocy, dzięki czemu zwiększysz ich dostępność i sprzedaż.

Co wyróżnia moje projekty stron internetowych?

Analiza potrzeb i przygotowanie specyfikacji każdej strony internetowej

Określenie wyzwań przed jakimi stoi Twoja firma chcąc zaistnieć w internecie i dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców jest niezwykle ważnym aspektem podczas tworzenia strony internetowej. Każda strona internetowa, która zna i uwzględnia potrzeby swoich odbiorców ma o wiele większe szanse na odniesienie sukcesu. Dlatego nie wyobrażam sobie projektowania strony internetowej bez wnikliwej i rzeczowej rozmowy, na której przedstawisz mi charakter swojej działalności, grupę docelową oraz cel jaki ma spełnić nowa strona internetowa.

Wyrazisty design

Oryginalny projekt graficzny, który zapadnie w pamięci Twoich Klientów i pozwoli na identyfikację wizualną to Twój kolejny krok by odnieść sukces.

Użyteczność i przejrzystość strony internetowej dla odbiorców

Odpowiednio zaprojektowana struktura strony, intuicyjna nawigacja w połączeniu z atrakcyjnym i nowoczesnym designem sprawią że Twoi klienci będą czuli się swobodnie i z chęcią do Ciebie wrócą.

Podążanie za najnowszymi trendami

Dostosowanie stron internetowych do urządzeń mobilnych jest standardem od kilku lat. Obecnie Twoja firma musi wyglądać idealnie również na tabletach czy urządzeniach 4K.

Optymalizacja strony i SEO

Sam wygląd strony internetowej to jednak nie wszystko. Najnowsze trendy to również optymalizacja kodu strony. Przez złą optymalizację i niewłaściwe pozycjonowanie nawet najbardziej atrakcyjna strona będzie skazana na odległą pozycję w wynikach wyszukiwania, a Twoi potencjalni klienci nigdy do Ciebie nie trafią.

Indywidualne podejście do każdego projektu

Stworzenie strony internetowej to początek drogi w kreowaniu wizerunku firmy w internecie. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyłem dzięki współpracy z wieloma firmami, doskonale znam istotne elementy często pomijane po stworzeniu strony internetowej. Jeszcze przed opublikowaniem Twojej strony w internecie, otrzymasz ode mnie szkolenie nie tylko z obsługi strony internetowej, ale również wszystkich istotnych elementów, które pozwolą Ci sprowadzić na nią potencjalnych klientów.

Pakiet BASIC

od 3380 zł brutto

Indywidualny projekt graficzny strony strony głównej
Strona główna i do 4 podstron lub strona typu One Page
Formularz kontaktowy
Podstawowa optymalizacja SEO
Szkolenie 1h
Pakiet BUSINESS

od 4860 zł brutto

Indywidualny projekt graficzny strony głównej i 2 różnych podstron
Strona główna i nieograniczona liczba podstron lub rozszerzona strona typu One Page
System CMS
Integracja z social media
Formularz kontaktowy
optymalizacja SEO pakiet "Standard"
Szkolenie 2h
Wsparcie techniczne pakiet
Pakiet PREMIUM

od 5700 zł brutto

Indywidualny projekt graficzny strony głównej i do 6 różnych podstron
Strona główna i nieograniczona liczba podstron lub rozszerzona strona typu One Page
System CMS
Wyszukiwarka
Blog
Integracja z social media
Kilka formularzy kontaktowych
Strona wielojęzyczna
optymalizacja SEO pakiet "Business"
Szkolenie 3h 30m
Wsparcie techniczne

Dlaczego warto posiadać profesjonalną stronę internetową?

Strona internetowa jest wizytówką, która prezentuje Twoją firmę lub to czym się zajmujesz przez całą dobę. Pomogę Ci stworzyć witrynę, która podkreśli charakter oraz wyjątkowość Twojej firmy. Zadbam o to, aby strona internetowa była odpowiednio widoczna, a Klienci zawsze mieli Cię pod ręką.

Witryna będzie przejrzysta i dopasowana do najnowszych standardów. Nowoczesne rozwiązania połączę z prostą oraz intuicyjną nawigacją. Zadbam o to, aby struktura i treść strony były zrozumiałe dla każdego. Dzięki temu poruszanie się po niej nikomu nie sprawi kłopotu, będzie szybkie, łatwe, a nawet – przyjemne. Twój klient nie straci już czasu na zastanawianie się, co kliknąć, aby dotrzeć do informacji których szuka.

To, co zaproponuję nie tylko spodoba się Tobie, ale też sprosta oczekiwaniom Twoich Klientów. Tworzę strony, które są moimi, autorskimi projektami od A do Z. Wyróżnia mnie to, że nie korzystam z gotowych szablonów. Każdy z moich projektów jest wyjątkowy. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam Klienta, dzięki temu potrafię dopasować rozwiązania, które będą skuteczne. Projekty są tworzone tak, aby na siebie zarabiały. Stawiam na oryginalny design, korzystam z najnowszych standardów, uwzględniam Klienta docelowego i dostosowuję witryny do urządzeń mobilnych oraz różnego typu monitorów (w tym 4K), dzięki czemu mam pewność że Twoja strona internetowa zawsze spełni swoją funkcję w 100%.

Zobacz jak może wyglądać Twoja nowa strona internetowa

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wystarczy że się ze mną skontaktujesz

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.